Akustik ofis kabini ses yalıtımlı modern tasarıma sahip telefon görüşme kabini, akustik çalışma kabini ve toplantı kabinleridir. Akustik ofis kabinleri toplantılar, iş veya çalışma alanının yakınında bulunan sessiz bir saklanma yeri için sessiz bir alan davet ediyor. Ofis kabini, sesin akustik emici malzeme dolgusuna nüfuz etmesine izin vermek için ideal olarak yün kumaşla kaplanmış bir mimari yapıdır.

akustik ofis kabini

Akustik Ofis Kabini Seçenekleri

  • Akustik Telefon Görüşme Kabini
  • Akustik Toplantı Kabini
  • Akustik Çalışma Kabini
  • Akustik Stüdyo Kabini

Sizlerin tarzına hitap edebilmeleri için 2 farklı modelde üretim yapmaktayız. İlk kabinlerin kenarları oval bir yapıya sahip olup iç mobilyaların çalışma ortamına uyum sağlanabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Diğer kabinimizin iç ve dış yüzeyi akustik kumaş kaplı panellerden imal edilmektedir.

Her iki kabinimizin dış cephe renk seçenekleri sayesinde ofisinizin tasarımına uyum sağlayabilir.

akustik telefon görüşme kabini

akustik toplantı kabini

Bizim ses geçirmez ofis kabinleri günümüzün yoğun açık plan ofislerde ve ortak çalışma mekanlarda huzurlu bir yer sağlar.

Sadece bununla sınırlı kalmayıp açık alanda yerinizi bulmanızı sağlar. Bir dizüstü bilgisayarda çalışın, zihninizi boşaltın, bir video konferansa katılın veya kendinize biraz zaman ayırın. Aksa Pods, istediğiniz gibi çalışmanıza izin verir.